KRONO RUN – Beh Bučiny 69. ročník

Milí športovci na stránke sú aktualizované informácie týkajúce sa programu, cien a trate 69. ročníka KRONO RUN – Behu Bučiny. NOVINKOU tohto ročníka je rozšírenie počtu kategórií o kategóriu pre ženy nad 40. rokov.  Aj v tomto ročníku máte možnosť získať atraktívne finančné ceny do 3. miesta, vecné ceny do 7. miesta a naviac každý účastník KRONO RUN – Behu Bučiny […]

Beh Bučiny 68. ročník

Milí športovci, po dvojročnej prestávke spôsobenej pandémiou a obmedzeniami pokračuje tento rok 68. ročník preteku Beh Bučiny. Hlavnou zmenou v tomto ročníku bude spoločný štart všetkých kategórií. Všetky podmienky, pravidlá a informácie nájdete na webovej stránke www.behbuciny.sk. Online registrácia je možná do 15. septembra 2022 prostredníctvom registračného formulára na stránke www.misosport.sk Tešíme sa na Vašu účasť!

Rok 2019 prináša už 67. ročník Behu Bučiny

Na stránke prebehla aktualizácia informácií a v snahe viac podporiť budovanie aktívnych športových návykov na Slovensku sme  pristúpili k zmenám v oceneniach jednotlivých kategórií. Všetky podmienky, pravidlá a informácie nájdete na webovej stránke v jednotlivých sekciách: štatút pretekov, ochrana osobných údajom a taktiež v časti základné informácie o preteku. Registrácia do 11. septembra 2019 prostredníctvom registračného formulára je bezplatná a aj v tomto ročníku získa každý účastník preteku pamätnú medailu. Tešíme sa na Vašu účasť!

Registrácia na 66. ročník

Milí športovci, začali sa prípravy 66. ročníka Behu Bučiny. Na stránke sú aktualizované informácie týkajúce sa programu, cien a trate. Máte možnosť sa už teraz zaregistrovať za nulové štartovné do 12. septembra 2018. Aj v tomto ročníku máte možnosť získať atraktívne finančné ceny do 4. miesta, vecné ceny do 10. miesta a naviac každý účastník Behu Bučiny získa pamätnú medailu.

65. ročník sa pripravuje

Milí športovci, začali sa prípravy 65. ročníka Behu Bučiny. Na stránke si môžete pozrieť aktualizované informácie týkajúce sa programu, cien a trate. V tomto ročníku pre Vás pripravujeme elektronickú časomieru a aj tento rok získa každý účastník Behu Bučiny pamätnú medailu.

Registrácia spustená!

Zaregistrujte sa teraz za nulové štartovné do 15. septembra 2016. Jednoducho, prehľadne a rýchlo v novej elektronickej registrácií. Máte možnosť získať atraktívne finančné ceny do 4. miesta, vecné ceny do 10. miesta a naviac každý účastník Behu Bučiny získa pamätnú medailu.

Nová forma registrácie!

Jednou z noviniek, ktoré sme si pre tento ročník pripravili, je aj nová forma registrácie. Registrácia bude prebiehať online! Systém zjednoduší celý priebeh prihlasovania na pretek. Tešíme sa na Vašu účasť!

Vitajte!

Milí športovci, spustili sme novú webovú stránku www.behbuciny.sk, ktorá modernou formou prezentuje preteky s názvom Beh Bučiny. Na stránke nájdete rýchlo a prehľadne všetky potrebné informácie. Veríme, že sa vám bude páčiť a využijete jej potenciál naplno. Oceníme Vaše nápady a pripomienky. Posielať nám ich môžete na info@behbuciny.sk